Okręgówka Nowy Sącz po czwartej kolejce. Remis Kolejarza i porażka Łużnej z Wojnarową.

W czwartej kolejce Kolejarz podejmował LKS Rupniów, po pierwszej połowie prowadzili już 3-0 i nic nie zwiastowało by wygrana Kolejarzowi mogła się wymknąć. W drugiej części spotkania sędziowie dyktują kontrowersyjny karny, który rywale zamieniają na bramkę. Gol tak mocno zmotywował gości, że doprowadzili do remisu. Kolejarz zdobywa, pierwszy punkt w rundzie jesiennej.
Jeszcze więcej się działo w spotkaniu Orzeł Wojanarowa -LKS Łużna, gdzie gospodarze kończyli spotkanie w dziesiątkę, a w drużynie gości pozostało tylko ośmiu zawodników na murawie. W 90 minucie spotkania był remis. Zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym Orzeł zdobywa zwycięską bramkę. Więcej o tym spotkaniu znajdziecie na LKS Łużna.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poprad Rytro 4 10 3 1 0 14-6 3 0 0 13-5 0 1 0 1-1
2.  Wierchy Rabka Zdrój 4 9 3 0 1 10-3 3 0 0 9-1 0 0 1 1-2
3.  Zalesianka Zalesie 4 9 3 0 1 5-4 2 0 0 3-0 1 0 1 2-4
4.  Orzeł Wojnarowa 4 7 2 1 1 8-9 1 1 0 5-4 1 0 1 3-5
5.  Jarmuta Szczawnica 3 6 2 0 1 8-2 1 0 0 5-0 1 0 1 3-2 1 3 1 0 0 2-0
6.  Sokół Słopnice 4 6 2 0 2 7-10 2 0 0 4-2 0 0 2 3-8 1 3 1 0 0 3-2
7.  Gród Podegrodzie 4 6 2 0 2 3-4 0 0 2 1-4 2 0 0 2-0 2 3 1 0 1 1-2
8.  LKS Łużna 4 6 2 0 2 7-5 1 0 1 1-1 1 0 1 6-4 1 0 0 0 1 0-1