Pierwsza przegrana Glinika na własnej murawie.

Pierwsze minuty spotkania zdecydowania należały do Glinika. Gorliczanie stworzyli kilka dogodnych sytuacji, niestety nie potrafili ich wykorzystać i sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Gościom wystarczyło tylko dwie składne akcje pod koniec pierwszej połowy by prowadzić 2:0. Druga połowa to gonitwa za wyrównaniem, niestety udało się tylko zdobyć jedną bramkę, którą strzelił Rafał Gadzina z rzutu karnego. Gospodarze prowadzili grę, mieli wiele sytuacji niestety nie potrafili zdobyć bramki i tak pomimo, że byli lepsi przegrywają 2:1, po raz pierwszy w tym sezonie na własnej murawie.

Spotkanie było rozgrywane bez udziały publiczności, na taką decyzję miał wpływ ostatni mecz, podczas którego doszło do ekscesów. Kibice z Gorlic nie mogąc uczestniczyć w spotkaniu, zgromadzili się na kładce prowadzącej do parku, sytuacja skomplikowała się gdy zjawiła się tam Policja. Nie wiadomo co zrobili, że doszło do użycia siły, ale niestety tak się stało. Po meczu byliśmy świadkami bardzo nie niepokojącej sytuacji, kiedy piłkarze podeszli do ogrodzenia by podziękować kibicom, dwóch chłopaków z mostu wybiegło by przebić im piątkę, wtedy zostali spałowani i zatrzymani. Piłkarze i parę osób protestowało lecz nic to się zdało, pewien Pan krzyczał: ”Przestańcie tu są małe dzieci!” Teraz trzeba zadać sobie pytanie czy użycie siły było adekwatne do sytuacji, wiadomo ,że Policja miała do tego prawo bo ruszyli można powiedzieć w ich kierunku, ale co mogło zrobić dwóch chłopków uzbrojonym Policjantom po zęby?

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia Limanowa 11 24 7 3 1 27-10 2 1 0 8-2 5 2 1 19-8
2.  Barciczanka Barcice 11 22 7 1 3 25-13 4 0 1 12-5 3 1 2 13-8
3.  Lubań Maniowy 11 19 5 4 2 17-11 4 1 1 9-4 1 3 1 8-7 1 3 1 0 0 1-0
4.  Glinik Gorlice 11 19 6 1 4 21-19 4 1 1 13-10 2 0 3 8-9 1 0 0 0 1 0-1
5.  Poprad Muszyna 10 17 5 2 3 18-11 3 0 2 10-6 2 2 1 8-5
6.  Bocheński KS 10 16 5 1 4 19-9 4 1 1 15-2 1 0 3 4-7 1 3 1 0 0 1-0
7.  Wolania Wola Rzędzińska 11 16 4 4 3 20-14 3 2 1 12-5 1 2 2 8-9 1 1 0 1 0 1-1
8.  GKS Drwinia 11 16 5 1 5 16-17 5 1 1 13-6 0 0 4 3-11 2 1 0 1 1 1-2
9.  MLKS Żabno 11 15 3 6 2 12-11 2 4 0 10-6 1 2 2 2-5
10.  Tarnovia Tarnów 9 14 4 2 3 14-13 2 0 2 9-6 2 2 1 5-7
11.  Sandecja II Nowy Sącz 11 13 4 1 6 25-25 3 1 0 16-4 1 0 6 9-21 2 3 1 0 1 7-2
12.  Olimpia Pisarzowa 11 13 4 1 6 17-20 2 1 2 9-8 2 0 4 8-12 2 3 1 0 1 3-3
13.  Watra Białka Tatrzańska 10 13 3 4 3 12-22 3 2 1 9-10 0 2 2 3-12 2 3 1 0 1 2-7
14.  KS Tymbark 11 9 3 0 8 8-32 0 0 5 1-20 3 0 3 7-12
15.  Tuchovia Tuchów 11 7 1 4 6 14-25 1 2 2 7-9 0 2 4 7-16
16.  Poprad Rytro 10 4 1 1 8 9-22 1 1 4 6-12 0 0 4 3-10