II rundaPucharu Polski OZPN Nowy Sącz – Korzenna – Kolejarz Stróze

ULKS KORZENNA        –      KOLEJARZ STRÓZE 4-5 (2-1)
30’P.Chronowski                   2’M.Matusik
65’J.Gródek                            10’A.Rak
80’D.Widlak                           60’A.Rak
88’D.Widlak                           70’Święs
–                                                90’+J.Krok

W drugiej rundzie Pucharu Polski okręgu Nowy Sącz zmierzyły się drużyny ULKS Korzenna (A klasa) z Kolejarzem Stróże( okręgówka), gospodarze w pierwszej rundzie pokonali Orzeł Ptaszkową, a drużyna ze Stróż dopiero weszła w rozgrywki, jako wyżej rozstawiona. Biorąc pod uwagę, że to mecz sąsiadów, zapowiadało się ciekawe spotkanie. Kto był na meczu na pewno nie żałował bo emocji nie brakowało!
Mecz od pierwszych minut był walką akcja za akcję, lecz w pierwszej części skuteczniejsi byli goście, którzy w dziesiątej minucie prowadzili już 2-0, do przerwy jeszcze gospodarze zaliczają kontaktowe trafienie na 2:1. Druga połowa to już otwarta walka i gonitwa gol za golem i gdy w 90” był remis do którego ambitnie gospodarze doprowadzili, chyba większość widzów czekała na karne, jednak Kolejarz zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i w doliczonym czasie trafia zwycięską bramkę z rzutu wolnego.

NawojSkalnik Kamionka Wielka0-8
KorzennaKolejarz Stróże4-5
AmatorOrzeł Wojnarowa3-2
JednośćGród Podegrodzie3-5
ZamczyskoOgniwo Piwniczna0-1
SokółZawisza2-3
GórkaŚwiniarsko1-2
ŁosośGrybovia2-0