W derbach Kolejarz Stróże – Orzeł Wojnarowa remis.

Mecze Kolejarza z Orłem Wojnarowa to spotkania o sześć punktów jak każde derby czyli potyczki z sąsiadem za płotu. Pierwsze minuty meczu zdecydowanie dla gości, którzy za wszelką cenę chcą w pierwszych 10 minutach zdobyć przewagę. W dalszej części gry do głosu dochodzą gospodarze, którzy w odstępie 3 minut zdobywają  dwu bramkową przewagę. W 22’ spotkania na prowadzenie Kolejarza wyprowadza Petryla. Niespełna trzy minuty później na listę strzelców wpisuje się Krok w 25’ spotkania. Jeszcze w pierwszej części, w 43′ spotkania bramkę kontaktowa zdobywają goście.
Druga połowa bardzo wyrównana, obie drużyny grają otwartą piłkę co lepiej opłaciło się gościom, którzy zdobywają wyrównującą bramkę w 61’. Dalsza część meczu to walka o każdy metr, z której więcej mają gospodarze, którzy jednak nie potrafili przy dobrej grze w obronie wykorzystać dogodnych sytuacji.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
7.  Płomień Limanowa 24 33 10 3 11 39-49 8 1 3 23-18 2 2 8 16-31
8.  Łosoś Łososina Dolna 24 27 8 3 13 34-49 5 2 5 19-16 3 1 8 15-33 1 3 1 0 0 2-1
9.  Orzeł Wojnarowa 24 27 8 3 13 34-58 4 1 7 20-26 4 2 6 14-32 1 0 0 0 1 1-2
10.  AKS Ujanowice 25 26 7 5 13 43-61 2 2 8 18-32 5 3 5 25-29 3 9 3 0 0 6-2
11.  Zalesianka Zalesie 23 26 7 5 11 54-68 6 1 4 36-30 1 4 7 18-38 3 3 1 0 2 6-8
12.  Gród Podegrodzie 23 26 8 2 13 46-65 6 0 6 25-31 2 2 7 21-34 4 3 1 0 3 8-10
13.  Orkan Raba Wyżna 22 22 7 1 14 45-55 3 1 7 22-28 4 0 7 23-27
14.  KS Zakopane 20 18 5 3 12 24-46 4 2 5 19-18 1 1 7 5-28
15.  Orawa Jabłonka 22 11 2 5 15 18-54 2 2 7 9-17 0 3 8 9-37
16.  Helena Nowy Sącz 24 10 2 4 18 18-67 2 3 7 9-27 0 1 11 9-40